Produkty finansowe

W tej części staram się opisywać wszelkiego rodzaju popularne produkty finansowe dostępne na rynku. Znajdziecie tutaj inforamcje o lokatach, obligacjach skarbu państwa, itd..
Niemniej skupamiam się tylko na aspektach na które należy zwrócić szczególną uwagę: to bardzo ważne gdyż każdego dnia serwowane są setki jak nie tysiące zalety wybranej usługi - w rzeczywistości wcale tak nie jest.
Dodatkowo dział ten jest jedynie dodatkiem do pozostałej części witryny: wszak ta porusza tematykę faktycznych inwestycji a nie bezpiecznego lokowania środków.


Lokaty

Wpis dotyczy tematyki Produkty finansowe | Zagadnienia: Lokaty, Lokaty strukturyzowane, Oprocentowanie
image 1

Lokaty terminowe są jednymi z najstarszych i najprostszych funkcjonujących produktów finansowych znanych w naszym społeczeństwie. Gro moich znajomych korzystało z nich od lat i praktycznie nadal korzysta. Mimo iż jeszcze kilka lat temu dla zupełnego laika w kwestiach finansowych było to najlepsze możliwe rozwiązanie, dzisiaj wartość oprocentowania jest zatrważająco niska i ledwo nadąża za inflacją (ok, może nie nadąża a lekko ją prześciga - mimo wszystko nie jest to specjalnie mocno opłacalne). Czytaj dalej ...

O autorze

about this blog

Witam Cię na mojej stronie.
Mam na imię Marek i od 3 lat zajmuję się alternatywnymi od tradycyjnych sposobów (lokaty, konta oszczędnościowe) metodami inwestowania. Jak dotąd z bardzo pozytywnymi rezultatami.
Na stronie przeczytasz o moich doświadczeniach.

Mój broker Forex